Wie is wie ?


Louis Thiers
Zaakvoerder
louis@partyspace.eu
+32 (0)57 770 074
+32 (0)478 329 798

Thomas Coene
Zaakvoerder
thomas@partyspace.eu
+32 (0)57 770 032
+32 (0)498 187 462

Sarah Matthieu
Sales - Boekhouding
sarah@partyspace.eu
+32 (0)57 770 033

Kris Charles
Sales - Export
kris@partyspace.eu
+32 (0)57 770 034
+32 (0)486 642 051
+33 (0)614 146 937

Birgin Vanacker
Sales
birgin@partyspace.eu
+32 (0)57 770 040
+32 (0)477 598 617

Olivier Vancoillie
Sales - Webshop
olivier@partyspace.eu
+32 (0)57 770 036

Jonas Denys
Sales - Vertaling
jonas@partyspace.eu
+32 (0)57 770 073

Bart Denoo

Magazijn - Shippings

Kenny Burggraeve
Graficus
kenny@partyspace.eu
+32 (0)57 770 039

Eva Delanote
Marketing
eva@partyspace.eu
+32 (0)57 770 035

Top

Home

vergelijken

 
Uw browser is niet meer up to date, hierdoor werken sommige functies van deze site niet in uw browser. Wij raden u aan een nieuwere versie te gebruiken Klik hier